معرفی در نقشاپ

نقشاپ (نقشه راه استارتاپ) بستری تعاملی برای معرفی عناصر فعال در زیست بوم کارآفرینی ایران است که بخش مهمی از اطلاعات آن، توسط کاربران تکمیل می شود. لطفاً اگر استارتاپ، نهاد ارائه دهنده خدمت تخصصی به استارتاپها، محتوا یا مشاوری را می شناسید که می تواند در نقشاپ معرفی شود، آن را به ما معرفی کنید.

در اسرع وقت بررسی خواهیم کرد.

منظور از نهاد ارائه دهنده خدمت، کسب و کارهایی است که به صورت B2B مشغول به فعالیت هستند و استارتاپها، می توانند از آنها خدماتی را دریافت کنند. در صورتیکه نهاد ارائه دهنده خدمتی را می شناسید که در نقشاپ معرفی نشده است، لطفا در فرم زیر اطلاعات آن را وارد کنید.

در صورتیکه می‌خواهید خدمات خود را با در نظر گرفتن تخفیفاتی خاص، در اختیار شرکتهای دانش‌بنیان مورد تائید معاونت علمی و فناوری قرار دهید، توضیحات لازم را در اینجا ارائه دهید. با ارائه تسهیلات به شرکتهای دانش‌بنیان، هم کسب‌وکار خود را در معرض بازار بزرگ شرکتهای دانش‌بنیان -بیش از 3000 شرکت- قرار می‌دهید و هم از حمایتهای معاونت علمی و فناوری برخوردار می‌شوید.

استارتاپها ذیل دوازده دسته کلی (فروشگاههای اینترنتی، فینتک، سبک زندگی، ابزارها و سرویسها، فناوریهای پیشرفته، رسانه، بازی و دنیای مجازی، آموزش، اطلاعات، شبکه‌های اجتماعی و ارتباطات، سفر و جابه‌جایی و نرم‌افزار) معرفی شده اند. در صورتیکه استارتاپ خاصی را می شناسید که در نقشاپ معرفی نشده است، می‌توانید در فرم زیر اطلاعات آن را وارد کنید.

در نقشاپ، محتواهای مفید و جذاب برای صاحبان و فعالین کسب و کار نظیر کتاب، دوره آموزشی، فایل ویدئویی یا ....معرفی می شود. در صورتیکه محتوایی را می شناسید که در نقشاپ اطلاعات آن وارد نشده است، می توانید در فرم زیر اطلاعات آن را وارد کنید.

آن دسته از مشاوران که به صورت فعالانه در بخشهای مختلف کسب‌وکارخدمات مشاوره (تلفنی، حضوری) ارائه می‌دهند، در سامانه نقشاپ و سایر بسترهای مرتبط با استارتاپ‌ها و شرکتهای دانش‌بنیان معرفی خواهند شد.

در صورتیکه مشاور هستید یا مشاور خبره‌ای را می‌شناسید، می‌توانید در فرم زیر اطلاعات را وارد کنید.