آرمان رایان شریف

امتیاز: 0.0

نام آرمان رایان شریف
تلفن 021-66972798
وب‌سایت http://armansoft.ir
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم
حوزه‌ها هوش مصنوعی , فناوری اطلاعات و ارتباطات
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

 شرکت دانش بنیان آرمان رایان شریف با هدف تولید و توسعه محصولات و راهکارهای خلاقانه در حوزه فناوری اطلاعات و به طور خاص هوش مصنوعی توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران تاسیس شده است.

 داده‌کاوی
داده‌کاوی به مفهوم استخراج اطلاعات نهان و یا الگوها و روابط مشخص در حجم زیادی از داده‌ها در یک یا چند بانک اطلاعاتی بزرگ است. داده‌کاوی، پایگاه‌ها و مجموعه‌ حجیم داده‌ها را در پی کشف و استخراج، مورد تحلیل قرار می‌دهد.

 تحلیل فضای وب
شبکه‌های اجتماعی، متشکل از افراد، گروه‌ها و ارتباطات بین آنها است. افراد و گروه‌های عضو آن گره‌های را تشکیل می‌دهند و وابستگی‌های بین این افراد یال‌های بین گره‌ها را تشکیل می‌دهند. با افزایش گره‌ها و یال‌ها شبکه هم پیچیده‌تر می‌شود و می‌توان با آنالیز شبکه آنها را تحلیل و بررسی کرد.

 متن‌کاوی
متن‌کاوی، به داده‌کاوی‌ای که بر روی متن انجام شود اشاره دارد. همچنین به عنوان آنالیز متن نیز شناخته می‌شود که منظور از آن فرایند استخراج اطلاعات با کیفیت از متن است. اطلاعات، از فهم الگوها و گرایشها از طریق معانی و بوسیله یادگیری الگوهای آماری حاصل می‌شود.

 هوش تجاری
هوش کسب و کار و یا هوش تجاری، مجموعه‌ای از نظریات، روش‌ها، فرایندها، معماری‌ها و فناوری‌هایی است که برای تبدیل داده خام به اطلاعات مفید و معنادار استفاده می‌شود. هوش کسب و کار مقادیر بزرگی از اطلاعات را برای شناسایی و توسعه فرصت‌های جدید بکار می‌گیرد.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است