آلباما

امتیاز: 0.0

نام آلباما
تلفن -
وب‌سایت http://albama.co
ایمیل -
زیست‌بوم
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

گروه تجاری آلباما، به عنوان یک فروشگاه اینترنتی با هدف ایجاد بستری برای تجارت فرامرزی شروع به فعالیت کرده و در آغاز فعالیت خود آماده ارائه خدمات متنوع و ایجاد تجربه لذت‌بخش تجارت و حمل‌ونقل بین‌المللی، برای سطوح متنوعی از جامعه تجاری و نیز برای طبقات مختلف مشتریان عادی می باشد.

سه اصل مهمی که گروه تجاری آلباما از نخستین روز تأسیس خود سعی کرده تا به آن‌ها پایبند بوده و با رعایت این سه اصل به‌طور پیوسته حوزه‌های متنوعی از صنعت بازرگانی، حمل‌ونقل و تجارت بین‌الملل را، به دایره‌ی فعالیت خود بیفزاید، شامل این موارد است:

  • مشاوره صحیح و حرفه‌ای
  • تضمین بهترین قیمت
  • ارائه خدمات پشتیبانی مناسب

فعالیت‌های این گروه به‌طور خلاصه به شرح زیر است:

  1. خدمات بازرگانی، شامل خرید و تأمین کالا و تجهیزات، خدمات بازرسی در مبدأ، خدمات ترخیص کالا و امور گمرکی، واردات تخصصی تجهیزات خاص، خدمات مشاوره بازرگانی، حواله‌های ارزی، پرداخت‌های الکترونیکی، پیدا کردن و معرفی تأمین‌کننده و بازاریابی صادراتی می‌باشد. 
  2. خدمات حمل‌ونقل شامل حمل‌ونقل هوایی مرسولات سنگین، حمل‌ونقل مرسولات اکسپرس، حمل‌ونقل دریایی، پیکاپ کالا از مبدأ و انبارداری
  3. خدمات ترخیص و امور گمرکی شامل ترخیص کالا در فرودگاه امام خمینی، ترخیص در گمرک‌های جنوب کشور و گمرک‌های تهران، اخذ مجوزهای ترخیص و واردات و همچنین ثبت سفارش است.

گروه تجاری آلباما از آغاز فعالیت خود همواره به ارائه سرویس مناسب و شایسته‌ی مشتریان عزیز در بستر فضای مجازی، تمرکز کرده است.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است