اسنپ باکس

امتیاز: 0.0

نام اسنپ باکس
تلفن -
وب‌سایت http://snapp-box.com
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم
حوزه‌ها حمل و نقل
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

ما به دنبال فراهم کردن بستری برای ارسال راحت‌تر، ارزان‌تر و بی‌دغدغه برای مشتریان خود، در اقصی نقاط ایران هستیم. اسنپ‌باکس با پشتوانه شرکت بزرگ اسنپ، به عنوان بخشی در حال توسعه، از سرعت قابل توجهی برخوردار است، اسنپ‌باکس در پی ایجاد شرایط بهینه و ایده‌آل برای ارسال کالا توسط افراد، شرکت‌ها و صاحبان کسب‌وکار است. ترافیک برای اسنپ باکس معنا ندارد و مانع انجام ماموریت‌های کوچک و بزرگ آن نمی‌شود. سرعت حمل، کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از ترافیک بیشتر و ازدحام، از موارد قابل توجه در استفاده از اسنپ‌باکس است.

 

بسته شما معطل نمی ماند! هفت روز هفته در هر ساعتی، ناوگان اسنپ باکس در حال خدمت‌رسانی به مشتریان، در کوتاه‌ترین زمان ممکن از لحظه ثبت درخواست آنان هستند. درحال حاضر، اسنپ باکس در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، یزد، شیراز، قم، کرج، تبریز، کرمان و اهواز مشغول خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز است.

 

ارزش‌های سازمانی ما عبارتند از: قابل اطمینان، سرعت پاسخگویی بالا، دسترسی آسان و هوشمندانه و… تنوع در ارائه خدمات نیز عبارتند از: ارسال بسته، جابه‌جایی مسافر، ارسال چند بسته به طور همزمان توسعه و گستردگی خلاقیت و نوع‌آوری پیگیری و ردیابی بسته‌ها به صورت لحظه‌ای

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است