تاچ سی

امتیاز: 0.0

نام تاچ سی
تلفن 051-37054071
وب‌سایت http://touchsi.org
ایمیل -
زیست‌بوم
حوزه‌ها حمل و نقل
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

فعلا در شهرهای مشهد ، یزد ، اهواز ، بیرجند ، گرگان ، سبزوار


گروه فناوری تاچ در ابتدای سال 1394 تحقیقات و بررسی در زمینه حمل و نقل هوشمند در خارج از کشور را آغاز نمود و با تجزیه و تحلیل شرایط خارج از کشور و مقایسه دقیق آن با شرایط حمل و نقل داخلی تصمیم به تولید اپلیکشن تاچ سی گرفت.

 

شهر مقدس مشهد بدليل وجود بارگاه ملكوتي حضرت ثامن الحجج و حضور ميليون ها زائر حرم مطهر رضوي و نيز جمعيت قابل توجه ساكنين شهر مشهد ويژگي هاي خاصي را دارد كه اين شهر را از ساير شهرهاي ايران متمايز كرده و بيشتر نيازمند تجهيز به سيستم هاي هوشمند مي باشد. به خصوص در آستانه سال 2017 ميلادي كه شهر مشهد به عنوان پايتخت فرهنگ اسلامي انتخاب گرديده است و نگاه جهان اسلام به اين شهر معطوف شده، لذا ضروري به نظر مي رسيد كه علاوه بر برنامه ها، پروژه ها و توسعه هايي كه مسئولين محترم شهر مشهد براي اين واقعه مهم پيشبيني نموده اند، حركت هايي در زمينه توسعه حمل و نقل هوشمند شكل گيرد.

 

جهت پیاده سازی و توسعه این اپلیکیشن یک تیم 23 نفره متشکل از متخصصین،اساتید دانشگاه و برنامه نویسان حوزه وب،موبایل (iOS و Android) و متخصصین  طراح رابط کابری و مالتی مدیا از تابستان 94 کار اجرای برنامه ها را آغاز نمودند.

 

به مرور با کامل شدن برنامه عملیات تامین دیتاسنتر و پهنای باند اینترنت متناسب اجرا و به موازات آن پیاده سازی پروژه کلید خورد و کار بازاریابی و جذب نیروهای بخش پشتیبانی و اپراتوری آغاز شد.

 

همزمان مذاکرات جهت اخذ مجوزهای لازم از سازمانهای ذیربط صورت گرفت و پس از آن جذب رانندگان با شرایط خاص سازمان هوشمند تاچ سی اغاز شد.

 

پس از طی این مسیر مفتخریم به شما اعلام نماییم ناوگان تاچ سی هم اکنون آماده ارائه خدمات به زائران، مسافران، توریست ها و همشهریان عزیز مشهد مقدس می باشد.این سامانه در حال حاضر بصورت 4 زبان(فارسی،انگلیسی،عربی و ترکی) آمده بهره برداری برای همه عزیزان می باشد.امیدواریم کار فنی همکاران و تیم اجرائی ما گامی هرچند کوچک در پیشبرد اهداف کلان در پایتخت معنوی ایران اسلامی باشد.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است