تریگ آپ

امتیاز: 3.0

نام تریگ آپ
تلفن -
وب‌سایت http://trigup.com
ایمیل -
زیست‌بوم شتاب دهنده ها
حوزه‌ها نرم افزار
مکان‌ها تهران
فایل ضمیمه

توضیحات

مرکز شتابدهی TrigUp با هدف حمایت از ایده ها و تیم های مستعد در این حوزه راه اندازی شده است تا با ارائه ابزارهایی مانند سرمایه گذاری اولیه، مربیان و منتورهای با سابقه و با تجربه، زیر ساخت های فنی و سخت افزاری و ... به رشد و شکوفایی این صنعت در کشور کمک کرده و راه را برای ورود این ایده ها به بازارهای بزرگ داخلی و خارجی فراهم کند. 
افرادی که ایده و تیم خوبی دارند می توانند با ثبت نام در مرکز شتابدهی TrigUp راه را برای افزایش احتمال موفقیت خود هموار سازند.

تمرکز مرکز شتابدهی TrigUp با توجه به توانمندی خود در بازار و افراد باتجربه تیم خود، در حوزه های مختلف ICT است. دقت داشته باشید که هر ایده ای باید بصورت مستقیم از ابزارهای تکنولوژی های ICT باشد یا از این ابزار برای راه اندازی کسب و کار خود استفاده نماید. به همین دلیل ایده هایی مانند سرمایه گذاری در پتروشیمی، ملک، فروشگاه زنجیره ای، تولیدات خوراکی و .. در این دسته نمی گنجد.

ایده هایی که در حوزه هایی مانند سلامت هوشمند، نرم افزار و خدمات موبایل، شهر هوشمند، خدمات مالی و بیمه ای، تجارت الکترونیک و سرگرمی باشند احتمال پذیرش بیشتری در trigUp خواهند داشت.

نظرات

کاربر مهمان
سهام زیاد میگیرن ولی ادمهای متخصص زیاد دارن