داده کاوان اندیشه برتر

امتیاز: 0.0

نام داده کاوان اندیشه برتر
تلفن 021-88922926
وب‌سایت https://www.dadekavan.ir/
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم پلتفرم های مبتنی بر وب, نرم افزارهای سازمانی
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

معرفی راهکار جامع مدیریت و کنترل پروژه  و سازمان:

این راهکار در قالب یک نرم افزار تحت وب و خدمات مربوط به استقرار و پیاده سازی آن است که توسط شرکت دانش بنیان داده کاوان اندیشه برتر ارائه می شود. این نرم افزار از قابلیت های بی نظیری در حوزه مدیریت و کنترل پروژه و همچنین مدیریت سازمان برخوردار است و دارای بخش های اصلی زیر است:

- مدیریت وظایف

- مدیریت و کنترل پروژه

- مدیریت منابع

- مدیریت ارتباط با مشتریان

- مدیریت مالی

- مدیریت چابک

در این نرم افزار قابلیت هایی نظیر تعریف سلسله مراتب سازمان، پروژه و کار، دسترسی ها و نقش های متنوع، گانت تعاملی برخط، ساختار شکست پروژه، تیکتینگ، مدیریت و ثبت زمان، برنامه ریزی بودجه و ثبت هزینه ها، انواع گزارشات، داشبورد گرافیکی مدیریتی، مدیریت منابع، تقویم جلسات، مدیریت اسناد، چت، پایگاه دانش و ... طراحی و پیاده شده است و هم اکنون مشتریان بزرگ و به نامی از این محصول استفاده می کنند.

 

سامانه مدیریت و کنترل پروژه با عنوان "سمین" شناخته شده و از طریق آدرس زیر قابل دسترسی می باشد:

 https://www.dadekavan.ir/products/samin

 

  

معرفی شرکت دانش بنیان داده کاوان اندیشه برتر:

.

شرکت داده‌کاوان اندیشه برتر در سال ۱۳۸۷ در قالب یک شرکت مسئولیت محدود کار خود را آغاز کرد. مؤسسان این شرکت، گروهی از دانش‌آموختگان توانمند دانشگاه صنعتی امیرکبیر در زمینه‌های فناوری اطلاعات، مهندسی نرم‌افزار و علوم رایانه بودند. با توجه به روحیه و تسلط تیم‌های تخصصی داده‌کاوان، توسعه نرم‌افزاری و کیفیت محصول همواره در این شرکت در اولویت قرار داشته است تا جایی که اکنون محصولات این شرکت در حوزه‌هایی همچون سامانه‌های مدیریت سازمان، مدیریت پروژه، تعمیرات و نگهداری، مدیریت ارتباط با مشتریان و سامانه‌های مدیریت و برنامه‌ریزی دانشگاهی جواب‌گوی طیف وسیعی از نیازهای حال و آینده است.

کیفیت و جنبه‌های نوآورانه محصولات داده‌کاوان با شتاب فراوان تداوم یافت تا در نهایت، فعالیت دانش‌بنیان آن در آبان‌ماه ۱۳۹۵ به تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا رسید. داده‌کاوان اندیشه برتر هم‌اکنون به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان در دسته فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای فعالیت می‌کند.

مشتریان صاحب نام داده‌کاوان را شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی تشکیل داده‌اند که همچنان بر تعداد آنها افزوده شده و از خدمات داده‌کاوان بهره‌مند می‌گردند. شرکت داده‌کاوان افزون‌بر محصولات فناورانه، راهکارهایی را مبتنی‌بر کلان‌داده، هوش تجاری و حوزه‌های متنوعی از دانش داده‌کاوی عرضه می‌کند.

 

.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است