دیموند

امتیاز: 2.5

نام دیموند
تلفن -
وب‌سایت http://www.dmondgroup.com
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم شتاب دهنده ها
حوزه‌ها نرم افزار
مکان‌ها تهران
فایل ضمیمه

توضیحات

کسب و کار خود را بسازید|آموزش ببینید|سرمایه جذب کنید

شتابدهنده دیموند از سال 1393 کار خود را آغاز کرده است و برنامه شتابدهی آن در سطح جهانی طراحی شده و با استفاده از امکانات داخلی پیاده سازی می شود. هدف ما در دیموند کمک به رشد و پیشرفت کارآفرینان، توسعه دهندگان وب و موبایل و طراحان بصری است که می خواهند در دنیای اطراف خود تغییری ایجاد کنند، کسب و کاری در سطح جهانی خلق کرده و دنیای بهتری بسازند.

دیموند برای کسب و کارهای نوپا یک برنامه 9 ماهه تدارک دیده است که شامل دو بخش اصلی می باشد. ابتدا تیم های علاقمند فرم درخواست خود برای ورود به دیموند ارسال می کنند. درخواست های ارسال شده در چند مرحله که شامل مصاحبه حضوری نیز هست مورد بررسی قرار می گیرند. تیم های برگزیده به مدت 10 هفته وارد مرحله پیش شتابدهی شده و در مسیر شکل دهی به هدفشان در جاده کارآفرینی قدم می گذارند.

در این مدت تیم های حاضر در دیموند به کارگاه های تخصصی، سخنرانی ها، جلسات با مربیان ، ملاقات با سایر بنیانگذاران کسب و کارهای نوپا ، گردهمایی استارتاپ ها برای انتقال تجربیات و فضای کاری خلاق دسترسی خواهند داشت و از این طریق خواهند توانست که ایده و طرح کسب و کار خود را شفاف کرده، مدل کسب و کار و محصولات اولیه خود را بسازند و از این طریق ارائه ای قوی برای مجامع سرمایه گذاران و صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر داشته باشند

مرحله دوم فاز شتابدهی است که برای مدت 6 ماه برنامه ریزی شده است. تیم هایی که طرح کسب و کار و مالی خود را برای تیم دیموند و سرمایه گذاران ارائه نموده اند و دوره پیش شتابدهی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اند می توانند وارد مرحله شتابدهی شده و از تمای مزایای دیموند به علاوه سرمایه اولیه پیوسته ای که توسط سرمایه گذاران خطر پذیر فراهم شده است، سود ببرند.

 ثبت نام

نظرات

کاربر مهمان
جاشون خوبه ولی به نظرم تیم مربی خوبی ندارن
کاربر مهمان
اصلا بهشون نمیاد که نماینده پلی اند پلی باشن
کاربر مهمان
امکاناتش خوبه ولی مربیاش خوب نیستند
کاربر مهمان
استارتاپ هاش نسبتا خوب می تونند جذب سرمایه کنند برای راندهای بعدی