رایانش ابری یکتا شیوه

امتیاز: 0.0

نام رایانش ابری یکتا شیوه
تلفن 021-46016695
وب‌سایت http://storm-online.ir
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم خدمات حسابداری
حوزه‌ها خدمات مالی
مکان‌ها فعالیت آنلاین
فایل ضمیمه

توضیحات

ایده ی استورم از 10 سال پیش با مشاهده ی مشکلاتی که کسب و کارها در نرم افزارهای حسابداری سنتی خود دارند، آغاز شد. این مشکلات هزینه های بسیار زیادی را برای کسب و کارها دارد.

تجربه در زمینه ی نرم افزارهای آفلاین این رویکرد را بوجود آورد که می توان با یک سیستم آنلاین محدودیت دسترسی، هزینه های بالا برای ایجاد یک زیرساخت و پشتیبانی و همچنین امنیت اطلاعات در جهت حفظ آنها را پوشش داد.

استورم از سال 94 در زیرساخت .NET پیاده سازی شد اما پس از آزمایش های متفاوت در رابطه با عملکرد سیستم در تعداد عملیات بالا و همزمان، این پروژه به علت عدم پاسخگویی به توقعات تیم، متوقف شد و از ابتدای سال 95 در یک زیرساخت جدید و قوی پیاده سازی شد.

استورم در دی ماه سال 95 پس از مراحل گزینش و ارزیابی در دوره ی آواکمپ شتابدهنده ی آواتک پذیرفته شد. پس از گذراندن دوره ی آواکمپ نوبت به انتخاب تیم های برتر برای رفتن به دوره ی شتابدهی رسید و استورم نیز به عنوان تیم برگزیده به دوره ی شتابدهی رفت. پس از گذراندن دوره های حرفه ای در زمینه عملکرد سیستم، شناخت مشتری و ارائه خدمات درست وارد مرحله ی جذب سرمایه شد.

استورم پس از ارزیابی های فراوان که در زمینه ی تیم، محصول و استراتژی های آتی توسط سرمایه گذاران انجام شد، مورد استقبال فراوان قرار گرفت و بسرعت مراحل جذب سرمایه را طی نمود.

استورم با بررسی های انجام شده "صندوق فناوری های نوین" که یک نهاد مالی می باشد را برای همکاری و مشارکت برگزید.

«صندوق توسعه فناوري هاي نوين»، از جمله صندوق هاي غيردولتي پژوهش و فناوري است كه به منظور ايجاد زمينه هاي مشاركت و سرمايه گذاري بخش غيردولتي و حمايت كمي و كيفي از فعاليتهاي پژوهشي كاربردي- توسعه اي و فناوري و همچنين ارائه خدمات مالي ويژه و منحصر به فرد به كارآفرينان متخصص و نوآوران با حمايت دولت و پارك فناوري پرديس مستند بر ماده 100 قانون برنامه سوم توسعه كشور (مكرر در ماده 45 قانون برنامه چهارم توسعه) و بر اساس مجوز كارگروه مربوطه، در سال 1386 تاسيس گرديد.
سهامداران اين صندوق عبارتند از:

    وزارت علوم، تحقيقات و فناوري
    پارك فناوري پرديس رياست جمهوري
    شركت كارآفريني و فناوري ايران
    موسسه توسعه فناوري نخبگان
    موسسه توسعه علم و فناوري ايرانيان

اکنون استورم با جذب نیروهای متخصص و باپشتکار آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان خود می باشد که تاکنون توانسته با رویکرد صادقانه مشتریان خود را راضی نگه دارد.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است