سپهر سلامت

امتیاز: 0.0

نام سپهر سلامت
تلفن 09364501183
وب‌سایت http://sepehresalamati.ir
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم خدمات اینترنتی
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

 

شرکت سپهر سلامتی از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات پزشکی در شهر اصفهان آغاز نموده است . هدف اصلی این شرکت ایجاد بستری مناسب برای بیماران عزیز در راستای کسب سلامتی و همچنین رفع دغدغه های ایشان برای داشتن آرامش در طول این مسیر میباشد.

 در راستای تحقق این مهم با توجه به بیمار پذیر بودن استان اصفهان و مراجعه بیماران از استان‌های کم‌برخوردار برای انجام امور درمانی ، شرکت اقدام به ایجاد بستری مناسب برای این عزیزان نموده است که در نتیجه آن بیمارانی که از طریق این شرکت اقدام به انجام امور درمانی خود می نمایند ، علاوه بر همراهی و مشاوره کارشناسان شرکت در طول مراحل درمان ، از تسهیلات سفر و اقامت نیز برخوردار بوده تا آنجا که در برخی موارد  سفر و اقامت ایشان به صورت رایگان انجام می گیرد . 

یکی دیگر از مشکلاتی که بیماران در طی مراحل درمان با آن مواجه هستند ، عدم توانمندی پرداخت هزینه‌های درمان به دلیل بالا بودن آنها و یا نداشتن بیمه مناسب می باشد . شرکت سپهر سلامتی در راستای حل این مشکل اقدام به عقد قرارداد با برخی بانک ها نموده که به موجب آن بیمارانی که از طریق این شرکت امور درمانی خود را پیگیری می نمایند از تسهیلات قرض الحسنه درمان برخوردار گردند.

 لازم به ذکر است شرکت در حال حاضر در زمینه عمل های چشم و زیبایی فعال بوده و با توجه به اقدامات در حال انجام امید است در آینده نزدیک تسهیلات دندانپزشکی نیز به خدمات شرکت اضافه گردد.

علاقمندان به استفاده از خدمات شرکت میتوانند فرم های ثبت نام وام های درمانی را تکمیل نمایند . 

همچنین فرم های مشاوره جهت پاسخ به پرسش های احتمالی شما عزیزان در هر بخش پیش بینی شده است . 

افتخار ما خدمت به بیمارات در کسب سلامتی توام با آرامش می باشد .

نظرات

کاربر مهمان
من ازشون برا عمل بینی وام گرفتم خیلی عالی ممنونم