صدگان سامانه

امتیاز: 0.0

نام صدگان سامانه
تلفن -
وب‌سایت http://www.sadgan.com/
ایمیل -
زیست‌بوم خدمات حسابداری
حوزه‌ها خدمات مالی
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

شرکت صدگان سامانه هوشمند توسط جمعی از متخصصین حوزه مالی و نرم افزار تاسیس گردید. فعالیت اصلی شرکت تولید نرم افزارهای مالی و اداری و ارائه خدمات پشتیبانی محصولات صدگان در حوزه های مختلف کسب و کار از جمله تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری است.

استراتژی اصلی شرکت در تولید محصولات صدگان، تاکید بر ارائه راهکارهایی با کاربری ساده و روان بوده که همزمان بتواند پاسخگوی نیازهای حرفه ای کسب و کار مشتریان باشد. امکانات حرفه ای، سادگی محیط کاربری، یادگیری آسان، سرعت در استقرار و همچنین ثبت رویدادهای مالی، ارائه گزارشات ساده و کاربردی برای استفاده مدیران و کاربران از جمله ویژگی های اصلی نرم افزارهای حسابداری و مالی صدگان هستند.

مهم نیست فعالیت شرکت شما دارای فرآینده های ساده یا پیچیده است. هدف صدگان اینست که مشتریان بتوانند راهکارهای مورد نیاز کسب و کار خود را از میان سطوح مختلف محصولات صدگان انتخاب نمایند. مشتری صدگان در این انتخاب تنها نخواهد بود چرا که تجربه گذشته تیم صدگان (نزدیک به دو دهه مشاوره و استقرار راهکارهای مالی و اداری در بیش از ۲۵۰ شرکت در حوزه های مختلف کسب و کار) را همراه خود خواهند داشت.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است