صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری

امتیاز: 0.0

نام صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری
تلفن 021-88653329
وب‌سایت http://etdf.ir
ایمیل -
زیست‌بوم صندوق ها
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات


با توسعه کسب و کارهای دانش‌بنیان در داخل کشور و تسهیل روابط بین‌المللی در خارج کشور از سوی دولت محترم، ضرورت تمرکز بر تامین مالی تخصصی حوزه صادرات محصولات دانش‌بنیان و تبادل فناوری‌های پیشرفته بیش از پیش احساس شد.
صندوق توسعه و تبادل فناوری (سهامی خاص) به عنوان یک نهاد مالی خصوصی با هدف تأمین مالی سریع و متنوع به شرکت‌های دانش‌بنیان، افزایش صادرات محصولات دانش‌بنیان و انتقال فناوری‌های پیشرفته و روز دنیا با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری تعدادی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه بازرگانی خارجی در سال 1395 راه‌اندازی شد.
مأموریت‌ این صندوق، تأمین ساز و کارهای حمایتی کاربردی توسعه صادرات شرکت‌های دانش بنیان و کمک به جذب فناوری‌های پیشرفته و روز دنیا می‌باشد.
در همین راستا تاکنون خدمات مالی متعددی توسط این صندوق برای پاسخگویی به نیاز ذینفعان طراحی و عرضه شده است که نحوه دریافت آنها در بخش خدمات سایت آمده است.
این صندوق تلاش دارد هوشمندانه و چابک به ارائه ابزارهای مالی مختلف صادراتی و توسعه فناوری اقدام نماید.

ماموریت:
مأموریت این صندوق، توسعه صادرات محصولات دانش‌بنیان در سطح بین‌المللی و جذب فناوری‌های پیشرفته مورد نیاز جامعه و صنعت است كه با استفاده از رصد، شناسايي و تحليل فناوري‌هاي جديد در سطح جهاني و زمينه‌‌هاي استفاده از آن‌‌ها در كشور و هم‌ چنین ارائه خدمات مالی متنوع و کارا در قالب تامین انواع تسهیلات، ضمانت‌نامه، مشارکت و کمک‌‌های بلاعوض به عنوان یکی از موثرترین صندوق‌‌های مالی در زمینه صادرات و تبادل فناوری فعالیت می‌‌کند.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است