دفتر شما

امتیاز: 0.0

نام دفتر شما
تلفن 021-28421000
وب‌سایت http://www.azmdp.com
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم
حوزه‌ها شرکتهای دانش بنیان
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

شرکت عزم داده پردازان در سال 1381 کار خود را در زمینه سیستم های هوشمند و خودکار خانگی آغاز نمود. فعالیت اصلی ما عمدتا" درزمینه  طراحی و ساخت انواع سیستم های کنترل هوشمند و دستگاههای کاربردی مانند چراغ های کنترل ، درجه حرارت ، امنیت ، وسائل آشپزخانه و انواع سنسورهای مورد استفاده در منازل میباشد. 

با توجه به موقعیت مکانی شرکت و تقاضای بالا در زمینه فن آوری و پشتیبانی شبکه ، ما تیم خود را مجهز به بخش IT با سه  مهندس سخت افزار و دو مسئول شبکه نموده ایم. 

از آنجایی که ما با گذشت زمان با جنبه های متفاوتی از پروژه های مختلف در زمینه پشتیبانی و سرویس های IT   بر اساس نیازهای متفاوت شرکت ها مواجه بودیم ، بخش IT ما گسترش پیدا نمود و مشکلات و موانع ما در زمینه سخت افزاری افزایش پیدا کرد. بنا براین ما تصمیم گرفتیم به طور کامل زمینه فعالیت کاری خود را به IT تغییر دهیم.  از دو سال پیش ما بخش IT شرکت کشتیرانی FTN را به عهده گرفتیم. 

ما مسئولیت IT شرکت FTN  ، که شامل ارتباطات اینترنتی ، شبکه،  برنامه های تحت وب  نرم افزارهای اتوماسیون کشتیرانی را به عهده داریم. در این راستا ما در خواست های شرکت های دیگر در زمینه IT را بررسی و مشکلات شان را برطرف نمودیم. دراین زمان ما به این نتیجه رسیدیم که میتوان مسئولیت IT شرکتهای کوچک و متوسط  که توانایی داشتن بخش کامل IT را ندارند  و از عهده هزینه این بخش بر نمی آیند را به عهده بگیریم. 

در حال حاضر ما سه نیروی حرفه ای داریم که  در زمینه پشتیبانی شبکه مشغول به فعالیت می باشند . اخیرا" ما بسته ای بنام ایمن سازی شبکه  ارائه داده ایم که با این بسته میتوانیم به شرکتهای کوچک این خدمات را ارائه دهیم

بهینه سازی سخت افزاری و نرم افزاری

ارتباط ثابت  بین شبکه ای و اینترنت

راه حل های پشتیبان گیری و ذخیره سازی اطلاعات

اجرای سیاستهای امنیتی

نظارت ( مانیتورینگ ) و محدودسازی کاربران

عیب یابی و رفع اشکال

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است