فالکو

امتیاز: 0.0

نام فالکو
تلفن -
وب‌سایت -
ایمیل -
زیست‌بوم
حوزه‌ها حمل و نقل
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

احتمالا شما هم تجربه‌ی کار با اپلیکیشن‌­های ارائه‌دهنده‌ی خدمات جابجایی مسافر را داشته‌اید؛ اپلیکیشن­‌های بسیار کاربردی و مفیدی که به کمک آن‌ها می‌توانید به‌آسانی هرچه‌تمام‌تر و به‌طور آنلاین، برای جابجایی در شهر درخواست خودرو کنید. فالکو نیز اپلیکیشنی با کاربرد مشابه است با این تفاوت که در زمینه‌ی درخواست پیک موتوری و انواع وانت‌بار و نیسان برای جابجایی بار کاربرد دارد. بارها و بارها ممکن است که نیاز به ارسال یک وسیله، کتاب، فلش یا ... داشته باشید. در این مواقع بهترین و به صرفه‌ترین گزینه استفاده از پیک‌های موتوری یا وانت بار است؛ اما موضوعی که وجود دارد، نیاز به مراجعه‌ی حضوری به مغازه‌ها و مراکز برای سفارش پیک و تحویل کالا به آن‌ها است. فالکو تمام این روند را به‌صورت آنلاین برای شما انجام می‌دهد تا به جای خروج از منزل، تنها با چند لمس، پیک / وانت مورد نظرتان را سفارش دهید که این امر مسلما سرعت درخواست پیک و تحویل کالای مورد نظر شما را سرعت خواهد بخشید. در ادامه نگاهی به ویژگی‌های این سرویس خواهیم داشت.

 

آگاهی از قیمت و زمان تحویل قبل از سفارش

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن‌های سفارش آنلاین از جمله فالکو، امکان مشاهده‌ی قیمت خدمات قبل از سفارش است. شما می‌توانید به‌سادگی با مشخص کردن مبدا و مقصد روی نقشه، قیمت خدمات (کرایه‌ی حمل) را مشاهده کنید و تنها در صورت تایید، آن را ثبت کنید.

بیمه بار

مهمترین نکته‌ای که در فالکو وجود دارد بیمه بودن کالا و بارهای شما تا سقف ۳۰۰ هزار تومان است. اگر در طول مسیر ارسال از مبدا تا مقصد، به هر دلیلی اتفاقی برای بار شما بیفتد، فالکو هزینه‌ی آن را به‌طور کامل پرداخت خواهد کرد. برای کالاها و بارهایی با ارزش بیش از ۳۰۰ هزار تومان نیز می‌توانید از بیمه‌ی تکمیلی فالکو استفاده کنید.

قابلیت پیگیری و ردیابی بار

بعد از آنکه بار خود را به متصدیان حمل فالکو تحویل دادید، می‌توانید هر لحظه وضعیت و محل بار را درون اپلیکیشن، مشاهده کنید. فالکو تغییر وضعیت‌ بار را با استفاده از پیامک و ایمیل به شما و مشتریان شما اطلاع می‌دهد.

تنوع در روش‌های پرداخت

در صورت استفاده از فالکو می‌توانید وجه مورد نظر را به‌صورت آنلاین و اعتباری پرداخت کنید و نیازی به پول نقد نداشته باشید.

سرویسی به نام پرداخت در محل (COD) مناسب فروشگاه‌های اینترنتی

یکی از ویژگی‌های جذاب فالکو امکان پرداخت در محل است که می‌تواند برای فروشندگان اینترنتی بسیار کاربردی باشد. توسط این امکان، ماموران فالکو هزینه‌ی کالای دریافتی را از مقصد دریافت و سپس آن را برای شما واریز می‌کنند. با این امکان، دیگر نیازی به سیستم‌های فروش پستی و پیچیده ندارید و می‌توانید به سادگی کالاهای خود را به‌صورت پرداخت در محل به فروش برسانید.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است