فاوانا

امتیاز: 0.0

نام فاوانا
تلفن 01333311507
وب‌سایت http://favanaco.com/
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم پلتفرم های مبتنی بر وب
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آریا نسیم ایرانیان ( فاوانا ) با هدف فعالیت در حوزه فناوري های نوین نرم افزاری و سخت افزاری در سال ۱۳۹۲ تأسیس شد.

فاوانا خدماتی در زمینه‌های مختلف همچون پورتال‌های سازمانی، سیستم های تجمیع شده درون سازمانی، سامانه های تحت وب، سیستم های مانیتورینگ و کنترل، طراحی و پیاده سازی سیستم های سخت افزاری هوشمند و امن ارائه می کند. فاوانا در تلاش است فرصت تجربه پیشرفت های روز دنیا در عرصه فناوری را با کمک متخصصان توانمند و مجرب خود به شکلی ساده و کاربرپسند برای مردم ایران فراهم سازد. این شرکت امیدوار است کاربری آسان در کنار امنیت بالا منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر کاربران گردد.

ساوانا یک نظام یکپارچه از مرحله جمع‌آوری آمار و اطلاعات در قالب جداول و ایجاد بانک اطلاعاتی و ساخت گزارش‌های مورد نیاز و نمودارهای مختلف جهت مصورسازی اطلاعات است. هدف ساوانا ارائه مجموعه امکانات هماهنگ برای تسهیل فرآیند تصمیم‌سازی در سازمان در تمام سطوح است که به سادگی و با هزینه کم پیاده‌سازی می‌گردد. افزایش بازده و دقت با توجه به شفافیت در اطلاعات، کاهش هزینه و زمان در تجمیع، تجزیه و تحلیل اطلاعات، کاهش اشتباهات کارمندان و هزینه‌های مرتبط، از بین بردن وابستگی افراد به شخص و مکان و افزایش بهره‌وری سازمان در بازار رقابتی از مزیت‌های مهم ساوانا می‌باشد. به همین دلیل از یک بنگاه اقتصادی کوچک تا یه سازمان بزرگ دولتی همه افراد می‌توانند از ساوانا در پیشبرد اهداف خود بهره ببرند. 

برخی از ویژگی های ساوانا:

- تحت وب بودن 

- استفاده از تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی 

- محیط کاربری کاربر پسند 

- داشبورد مدیریتی پویا

- قابلیت تجمیع جداول از سایر پایگاه های داده (ETL)

- ایجاد قابلیت مکان‌یابی بر روی نقشه 

- فرم ساز حرفه‌ای و قابلیت ایجاد فیلدهای هوشمند در فرم

 

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است