فوری کار

امتیاز: 0.0

نام فوری کار
تلفن -
وب‌سایت https://forikar.com/
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

فوری کار، شبکه ای آنلاین برای دسترسی آسان به خدمات ساختمانی است که امکان ارتباط سریع و موثر میان استادکارهای حرفه ای و کارگران ماهر با کارفرماها و پیمانکاران ساختمان را فراهم می کند. همچنین تبلیغ کسب و کارهای مرتبط با حوزه ی ساختمان و خدمات منزل در فوری کار امکانپذیر است.

 

 

 

    با ثبت آنلاین درخواست خدمات ساختمانی مورد نیاز از سوی پیمانکارها، کارفرمایان و شهروندان در زمینه های مختلف ساختمانی شامل: نقشه کشی و نقشه برداری، بنایی، گچ کاری، نقاشی، کاشیکاری، کناف کاری، سنگ کاری، تخریب ساختمان، اسکلت ساختمان، پی ریزی، ارماتوربندی، فونداسیون، برقکاری، نجاری، کابینت سازی، جوشکاری، لوله کشی، دکوراسیون و طراحی داخلی، داربست، رابیتس بندی، سقف کاذب، خاک برداری و گودبرداری، آگهی پروژه ساختمانی اطلاع رسانی عمومی شده و به اطلاع استادکاران و کارگران ماهر می رسد. سپس متخصصین صنعت ساختمان در فضایی رقابتی با ارائه پیشنهادهای مناسب امکان انجام پروژه ها با بهینه ترین قیمت و بهترین کیفیت را برای شما فراهم می کنند.

 

 

 

    حوزه فعالیت فوری کار به خدمات ساختمان محدود نبوده و تاسیسات و تعمیرات از جمله لوله کشی گاز، لوله کشی آب و فاضلاب، نصب و راه اندازی آسانسور و پله برقی، راه اندازی وسایل سرمایشی (کولر و چیلر)، تعمیرات لوازم برقی و لوازم خانگی، دوربین مدار بسته، سمپاشی، باغبانی، و خدمات منزل همچون نظافت و پرستاری را شامل می شود.

 

   

 

    در حوزه تبلیغات، فوری کار به تبلیغ هدفمند فروش مصالح ساختمانی (گچ، آجر، بلوک، سنگ، کاشی، سرامیک، MDF، کابینت)، محصولات بهداشتی (شوینده ها و تجهیزات سرویس بهداشتی) و نیز آموزشگاه های فنی و حرفه ای می پردازد.

 

   

 

    حوزه تحت پوشش فوری کار کلیه مناطق تهران و در حد توان سایر شهرهای ایران است. هدف فوری کار، تسریع در اجرای پروژه های ساختمانی و خدمات منزل و ارتقا کیفیت آن و افزایش رضایت مشتری با پیروی از اصل رقابت است. توجه به نظرات استادکاران، کارگران، پیمانکاران و کارفرماها جزو اولویتهای اصلی فوری کار است.

 

   

 

     شعار ما در فوری‌کار این است که با هر مهارتی که دارید فوری کار بگیرید و برای هر نیازی فوری کار بسپارید. فوری کار این امکان را به کاربران خود می دهد تا هر خدمتی را که در منزل مورد نیازشان است از طریق وبسایت به سهولت و در هر ساعتی از شبانه روز سفارش دهند. همچنین، به دلیل سیستم ارزیابی و امتیازدهی توسط مشتریان، کیفیت خدمات ارائه‌شده همواره رو به بهبود بوده و در نهایت خدمات با کیفیت بالاتری نسبت به میانگین کیفیت خدمات سنتی ارائه می‌شود.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است