موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی

امتیاز: 0.0

نام موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی
تلفن 021-44023612
وب‌سایت https://www.estahbanaty.com/
ایمیل -
زیست‌بوم خدمات حقوقی
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی، روزانه به افراد زیادی در ترسیم آینده ای روشن از نظر تحصیل، کار و تجارت کمک می کند.
این موسسه با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین المللی هم اکنون یکی از موسسات موفق و معتبر حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از طرفی به عنوان یک موسسه مهاجرتی تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.
این موسسه با همکاری وکلا و مشاورین مجرب در ایران و کشورهایی نظیر انگلستان، روسیه، پرتغال، اتریش، مجارستان، استرالیا، کانادا، آفریقای جنوبی و غیره این افتخار را دارد که بتواند برای هم وطنان عزیز با شرایط مختلف خدمات مهاجرت، اخذ اقامت و تابعیت را از طرق مختلف به صورت تخصصی و کاملاً قانونی به سرانجام رساند.

نظرات

کاربر مهمان
شماره ثبت یا شماره شناسه شرکت لطفا
کاربر مهمان
تا مشاوره همه چیز خوبه ،بعد از اون هیچ نظارتی نیست ،بیشتر پول رو که گرفتن برخوردها کلا طلبکارانست ،قصور در انجام وظایف و طلبکاری از مشتری .گویا تعمدا کار انجام نمیدهند .موارد حساسیت مربوط به زمان و غیره رو اگر قرار باشه موکل انجام بده چرا باید به موسسه مراجعه کنه .متاسفم از اسم و رسم موسسه اصطهباناتی که این چنین اعتبارشو خراب کرده
کاربر مهمان
سلام ویزای درمانی المان برای کودک سه ساله سرطان خون با یک همراه و زمان درمان حدودا سه ماه حدودا چقدر میشه و شما اطلاعاتی از هزینه های درمان در این خصوص دارید؟
کاربر مهمان
زود قضاوت نکنید
کاربر مهمان
همه كلاهبردار هستن
کاربر مهمان
باسلام،ببخشید من اگه بخوام‌ مشاوره بشم،باید وقت قبلی بگیرم؟
کاربر مهمان
شما چرا آدرس ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!