هومینو

امتیاز: 0.0

نام هومینو
تلفن -
وب‌سایت https://homino.ir/
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

نرم‌افزارهای هومینو که توسط شرکت فناوری اطلاعات هوشمند راساپردازان بینهایت برای تسهیل در ارائه خدمات در محل کاربران ، طراحی گردیده است ومطابق با شرایط زیر خدمات مربوطه را ارائه می‌‌نماید؛ لذا این شرایط به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین کاربر و شرکت حاکم خواهد بود. بر این اساس، ضروری است پیش از استفاده از خدمات هومینو ، این شروط را به‌دقت مطالعه فرمایید. 

استفاده از هومینو به‌منزله‌ی قبول تمامی شرایط و مقررات ذیل است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلا اعتبار می‌‌نماید. شرکت ممکن است شرایط استفاده از خدمات نرم‌افزارهای هومینو را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات از طریق نرم‌افزارهای هومینو یا در قالب پیامک و ای‌میل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد؛ صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات هومینو ، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد. 

توجه: هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر یا نشان الکترونیک که مثبِت هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به‌منزله امضای الکترونیک و همانند امضای دست‌نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می‌‌نماید.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است