ورسک

امتیاز: 0.0

نام ورسک
تلفن 021-66175322
وب‌سایت http://veresk.org
ایمیل -
زیست‌بوم
حوزه‌ها حمل و نقل
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

تا چندی پیش اولین کلمه ای که با شنیدن ورسک به ذهن شما متبادر می شد یک شاهکار عمرانی بود در شهرستان سواد کوه بر روی دره ای به نام ورسک که در امتداد راه آهن شمال و در سال ۱۳۱۵ به دست یک شرکت دانمارکی افتتاح شده. 

اما از سال ۱۳۹۶ که عده ای از جوانان فعال در زمینه حمل و نقل بین المللی در شهر تهران، تصمیم به تشکیل استارت آپی در زمینه حمل و نقل ریلی گرفتند ورسک تنها پلی برای ارتباط بین دو کوه نبود، بلکه به پلت فرمی برای ارتباط بین دنیا فناوری و حمل و نقل ریلی تبدیل شد. 

بنیان گذاران ورسک با بررسی دقیق نیازهای بازار حمل و نقل ریلی تیمی از جوانان و فارغ التحصیلان ایرانی را گرد هم آورد تا این بار ورسک به دست ایرانیان از نو ساخته شود.ما در استارت آپ ورسک برآنیم تا دسترسی سریع و آسان به اطلاعات صحیح و شفاف برای مشتریان خود در زمینه حمل و نقل ریلی فراهم آوریم. ورسک هیچ گاه محموله ای حمل نخواهد کرد بلکه فقط بستری خواهد بود برای فعالان عرصه حمل و نقل ریلی تا بتوانند بدون واسطه به اطلاعات مورد نیاز خود به دست آورند. 

استارت آپ ورسک به عنوان اولین استارت آپ حمل و نقل ریلی ایرانی مورد پذیرش مرکز فناوری های سامسونگ-امیر کبیر قرار گرفت و همچنین در حال انعقاد یک تفاهم نامه با راه آهن جمهوری اسلامی ایران جهت تبادل اطلاعات می باشد. 

آری! زمان آجر و سنگ گذشته است، ورسک جدید در حال ساخت است با مصالحی از جنس صفر و یک

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است