پروفایل سنتر

امتیاز: 0.0

نام پروفایل سنتر
تلفن -
وب‌سایت https://profile.center/
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

مأموریت پروفایل‌سنتر «افزایش کارایی و بهره‌وری منابع انسانی» است.

 

پروفایل‌سنتر درصدد است با ارائه راهکار منحصربه‌فرد خود در راستای موفقیت فردی، به این هدف دست یابد. به همین منظور، پروفایل‌سنتر با بهره‌گیری از دانش روز علوم شناختی و با تکیه بر فعالیت‌های کارشناسی دانش‌بنیان، اقدام به طراحی سامانه سنجش سازگاری شغلی مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی نموده است که می‌تواند با کمک به انتخاب صحیح شغل هدف، بر افزایش کارایی حرفه‌ای نیروی انسانی تأثیرگذار بوده و درعین‌حال برای شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز کاهش زمان و افزایش بهره‌وری پروسه استخدام و به‌طورکلی استخدام هوشمندانه نیروی انسانی را به ارمغان آورد.

 

نام ما، فلسفه ما

پروفایل‌سنتر بر این عقیده هستند که «موفقیت فردی» وابستگی مستقیم با «موفقیت شغلی» دارد. برای دستیابی به موفقیت شغلی لازم است عوامل متعددی ازجمله تلاش و کوشش فرد، عوامل محیطی، امکانات و... گرد هم آیند تا به فرد کمک کنند مسیر موفقیت را طی کند. ولی الزاماً تجمیع همه عوامل مذکور تضمین‌کننده موفقیت فرد در یک شغل نیست، چراکه هر شغلی برای هر فردی مناسب نیست.

 

ما در پروفایل‌سنتر اعتقاد داریم که دستیابی به موفقیت فردی نیازمند نگرشی همه‌جانبه به موفقیت است و در بطن این نگرش، شناخت دقیق درون‌مایه فرد پیش از انتخاب مسیر، مهم‌ترین و ریشه‌ای‌ترین عامل برای حرکت به سمت موفقیت است.

 

این عامل اساسی در درون افراد نهفته است. همان چیزی که ما آن را نمایه (پروفایل) فرد می‌نامیم.

 

بر مبنای همین فلسفه ذهنی است که «پروفایل‌سنتر» این نام را برای خود برگزیده است.

 

تیم ما

گروه همکاران پروفایل‌سنتر را ترکیبی از متخصصان، کارشناسان علمی و فنی، پژوهشگران و کارشناسان پشتیبانی در ایران و اروپا، تشکیل می‌دهند.

 

در فرآیند گردهم‌آوردن این گروه، بهره‌گیری از تجربیات روز جهانی و توسعه کسب‌وکار به فراتر از مرزهای ایران مورد نظر بوده است.

 

 

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است