پگاه آفتاب

امتیاز: 0.0

نام پگاه آفتاب
تلفن -
وب‌سایت http://www.pegaheaftab.com/
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم پلتفرم های مبتنی بر وب
حوزه‌ها نرم افزار
مکان‌ها تهران
فایل ضمیمه

توضیحات

سه مشکل اساسی و یک راه حل آسان 

مشکل اول : اغلب شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی از جزیره‌ای بودن سیستم‌های اطلاعاتی رنج می‌برند. راه حل این مشکل استفاده از سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی یا حداقل سیستم‌های جامع یکپارچه است.  در کنار هزینهی بالای این سیستم‌ها، جلب همراهی بدنه سازمان نیز از مشکلات حیاتی و یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت راهکار‌های جامع است. 

چه باید کرد: به سیستم‌های جزیره‌ای خود دست نزنید. فقط با یک راهکار نرم‌افزاری بین آن‌ها پل بزنید و سیستم‌های خود را یکپارچه کنید.

مشکل دوم : هر کسب و کاری ماموریتی خاص خود دارد. سیستم‌های نرم‌افزاری عمومی در بهترین حالت بخشی از این ماموریت را پشتیبانی می‌کنند و بخش باقیمانده باید به کمک اکسل ، اکسس و یا نرم‌افزار‌های مشابه پوشش داده شود. تولید نرم‌افزارهای خاص شاید راهکار مناسبی باشد ولی بسیار پرهزینه است و تیم نگهداشت و توسعه آن در بلندمدت مانع توسعه سازمان می‌شود.

چه باید کرد: برای این مشکل استفاده از راهکاری که امکان تولید نرم‌افزار را بدون پیچیدگی فراهم ‌کند، پیشنهاد می‌شود.

مشکل سوم: اکثرکارهای سازمان ماهیت فرایندی دارند. مثلاً فرایند خرید کالا، فرایند پرداخت، فرایند فروش و ... ولی اغلب سیستم‌های نرم‌افزاری موجود امکان تعریف فرایندِ انجام کار بر اساس نیاز سازمان را ندارند. بنابراین بیش‌تر اوقات کار روی کاغذ انجام می‌شود و اطلاعات با تاخیر وارد نرم‌افزارها می‌شوند. در این روش اطلاع از آخرین وضعیت کسب و کار نیز با تاخیر و اغلب غیرقابل اتکا است.

چه باید کرد: راه حل این موضوع استفاده از نرم‌افزارهایی است که امکان مدیریت فرایند را فراهم نمایند.

یک راه‌حل آسان:

پگاه آفتاب با بیش از یک دهه  تجربه ارائه راهکارهای جامع فرایندی به سازمان‌های متوسط و بزرگ کشور،  مفتخر است «agileBPMS» را معرفی نماید. راه حلی ساده و کارآمد با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز که می‌تواند هر سه مشکل بالا را هم‌زمان رفع کند.

با «agileBPMS» شما می‌توانید

- به سادگی سیستم‌های موجود خود را یکپارچه کنید 

- نرم‌افزارهای خاص مورد نیاز خود را بدون پیچیدگی، تحت وب تولید و اجرا کنید

- فرایندهای خود را مدل کنید، اجرا نمایید، پایش کنید و بهبود دهید

تمام این کارها را با تیمی کوچک، به سادگی، در زمانی کوتاه، با حفظ استقلال سازمان و همگام با تکنولوژی‌ جهانی انجام می‌دهید.

پگاه آفتاب برای تسهیل این امر، راهکار رایانش ابری «agileBPMS» را ارائه نموده است تا سازمان‌ها بتوانند صرفا با پرداخت اجاره ماهیانه از فواید این راهکار بهره‌مند شوند.

جهت کسب اطلاعات بیش‌تر و مشاوره، با ما در تماس باشید.

 

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است