پی گیر

امتیاز: 5.0

نام پی گیر
تلفن 02186084988
وب‌سایت https://peygir.com/
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم پلتفرم های مبتنی بر وب
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

پی‌گیر یک نرم‌افزار آنلاین برای مدیریت پروژه است. با این نرم‌افزار می‌توانید کارهای گوناگون را به افراد مختلف بسپارید و زمان‌های صرف شده در هر کار و تمام جزئیاتی را که نیاز دارید از آن آگاه شوید، در اختیار داشته باشید و مدیریت کنید.

در پی‌گیر می‌توانید تمامی کارها و پروژه‌ها را بدون محدودیت ثبت کرده و فعالیت‌ها و زیرفعالیت‌های هرکدام را به افراد مجموعه خود بسپارید.

شما می‌توانید با تخته‌ چابک (Agile Board) پی‌گیر، با روش‌های چابک پروژه‌های خود را مدیریت کنید و به وسیله‌ی نمودار گانت، پیشرفت کارها را مستمرا کنترل کنید.

برای هر یک از اعضای پروژه نقش تعریف کرده و برای هر کدام سطح دسترسی خاصی در نظر بگیرید.

علاوه بر این می‌توانید برای هر یک از پروژه‌ها و پرونده‌های خود یک دانشنامه داشته باشید تا اطلاعات، تجربیات و دانش حاصل از کارهایتان حفظ شود.

در پی‌گیر اعضای شرکت شما می‌توانند زمان فعالیت‌های خود را ثبت کنند تا شما در ارزیابی پیشرفت خود، بهتر بتوانید تصمیم‌گیری کنید.

نظرات

کاربر مهمان
امکانات متنوع و خوبی برای مدیریت پروژه‌ها و حتی مدیریت کارهای جاری داره.
کاربر مهمان
عالیه بهترین نرم افزار مدیریت پروژه فارسی سازی شده می باشد با این همه قابلیت هایی که داره. فقط اپ نداره که اونم من پرسیدم سال دیگه ارائه میشه.
کاربر مهمان
عالی ما استفاده می کنیم، انصافا راضی هم هستیم.
کاربر مهمان
نرم‌افزار مدیریت پروژه‌ی کارآمد که کار باهاش هم بسیار راحت هست. منوی فارسی بهینه و خوبی هم داره.
کاربر مهمان
من ازشون کسب اطلاع کردم، گفتن هم بسته‌های ابری دارن که روی اینترنت قابل استفاده است، و هم بسته‌های محلی دارن که میشه روی شبکه داخلی و سرور خودمون نصب کنیم
کاربر مهمان
جالب بود