کلبه سلامتی

امتیاز: 0.0

نام کلبه سلامتی
تلفن -
وب‌سایت http://kolbeyesalamati.com
ایمیل [email protected]
زیست‌بوم
حوزه‌ها
مکان‌ها
فایل ضمیمه

توضیحات

1- مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی به صورت رایگان که از طریق تالار گفتگو در خود سایت صورت می گیرد. هم چنین شما می توانید مشکلات سایر بیماران را در این تالار مشاهده کرده شاید که پرسش شما هم برطرف شود.

 

2- ارتباط تلفنی با پزشکان و روانشناسان از طریق شماره تلفن 02188996221 ، شما می توانید داخلی متخصص موردنظر خود را از طریق تیم پزشکان کلبه سلامتی (بالای صفحه خانه) بدست آورید.

 

3- در صورت تمایل و پس از مشاوره با پزشک و روانشناس موردنظر می توانید از طریق همین سایت در قسمت پایین بخش پزشک موردنظر درخواست ویزیت حضوری دهید. درخواست به این صورت انجام می شود که شما پس از ورود به صفحه گرفتن زمان ویزیت حضوری با توجه به انتخاب متخصص موردنظر و مشاهده روز و زمان های حضور پزشک و روانشناس در مطب درخواست ویزیت کرده و از طریق پیامک و ایمیل درخواست شما تائید می شود.

 

خرسندیم که به اطلاع شما برسانیم تیم پزشکان و روانشناسان کلبه سلامت در سراسر کشور عزیزمان ایران (در مراکز استان ها) قادر به پاسخگویی تلفنی و حضوری به منظور بهبود حال شما بیماران محترم بوده و در صورت تمایل به ویزیت حضوری از پزشک منطقه زندگی خود می توانید درخواست موردنظر خود را در سایت ثبت نموده و پس از تعیین وقت مراجعه نمایید.

هم چنین هم وطنان عزیز خارج از کشور نیز می توانند از مشاوره آنلاین و حتی تلفنی نیز استفاده کرده و پرسش های خود را مطرح نمایند.

در کلبه سلامت موضوعات پزشکی و درمانی به روز دنیا به اشتراک گذاشته می شود که زیر نظر تیم پزشکان متخصص به روز رسانی می شود لذا شما می توانید از اطلاعات پزشکی در زمینه های مختلف بهره مند شوید. در این کلبه تالار گفتمانی تعبیه شده که شما می توانید با کاربران دیگر و حتی پزشکان کلبه به پرسش و پاسخ بپردازید.

به منظور جلب اعتماد و رضایت شما کاربر عزیز پزشکان این مجموعه براساس نظرات کاربران رتبه بندی می شوند به گونه ای که پزشکی که بیشترین رتبه را کسب کرده باشد در بالاترین رده این تقسیم بندی قرار خواهد گرفت.

 از خداوند متعال سلامتی روز افزون را برای شما آرزومندیم.

نظرات

هنوز هیچ نظر همراه با متنی ثبت نشده است